Sale!
 

Inter Away Jersey 2018/19 – PRISHTINA STOCK

89.00 19.90

Fanellat e kësaj kategorie (Prishtina Stock) gjenden në Prishtinë dhe mund ti blini në Prishtinë tek dyqani jonë. Gjithashtu mund ti porositni me postë brenda Kosovës FALAS !
Transporti për Shqipëri dhe Maqedoni kushton 5euro.

Për më shumë, kontakto : dyqanisportiv@gmail.com ose nr tel : 049200644

Clear
SKU: N/A Category: Tag:

Description

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Inter Away Jersey 2018/19 – PRISHTINA STOCK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *