Sale!
 

Roma Home Jersey 2019/20

30.0035.00

Clear

Shorts

Name

Number

SKU: N/A Category: Tag:

Description

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Roma Home Jersey 2019/20”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tabela e madhësive

Tabela e madhësive

Për të zgjedhur numrin e duhur për ju, ju lutem matni pjesën më të gjerë të gjoksit tuaj (rreth e rrotull) dhe gjatësinë nga pjesa e epërme e shpatullës deri në fund të fanellës si në foto.

SizeGjatesia (cm)Gjoksi (cm)Gjatesia trupore (cm)
S70108160 - 170
M72110170 - 175
L74112175 - 180
XL76114180 - 190
XXL78120180 - 195
3XL80124185 - 195
4XL82128190 - 200